Doprava a platba UrbanTrend.sk

Doprava

Slovenská pošta – balík do ruky
Vyhľadávame a inzerujeme najvýhodnejšej ponuky produktov, na ktoré sa vzťahuje doprava zadarmo. Nemusíte sa preto obávať poštovného ani u objednávok v nižšej hodnote. Tovar vám doručí štátny podnik Slovenská pošta a to priamo do vašej schránky.

Doba dodania
Doba dodania je uvedená u každého produktu. U ostatného tovaru je dodacia doba individuálne uvedená u produktov podľa dodávateľa a obdobie v roku (Vianoce, iné sviatky). Uvádzané dni dodania sú počítané vždy odo dňa odoslania. Maximálna doba dodania je 60 pracovných dní od odoslania zásielky. Ak zásielka nie je doručená v tejto lehote, zadajte si reklamáciu, tovar Vám pošleme okamžite znovu alebo vrátime peniaze.

Zásielka je doručená (uložená na vyzdvihnutie) zákazníkovi Slovenskou poštou.

V prípade poškodenia obalu trvajte na prekontrolovanie obsahu zásielky s pracovníkom Slovenskej pošty a spíšte protokol.

V prípade straty zásielky pri preprave zasielame na svoje náklady zákazníkovi tovar nový, v tomto prípade je potrebné počítať s predĺžením dodacej lehoty.

Objednávky s hodnotou vyššou ako 22 EUR môžu byť colne prerokované, vymeranej CLO a DPH zákazníkovi kompenzujeme podľa týchto podmienok. Pravdepodobnosť colného prerokovanie u objednávok do hodnoty 58 EUR je z našej skúsenosti menej ako 0,1%.

Platba

Platba bankovým prevodom (platba vopred)

Ako uhranit objednávku pri platbe vopred
Po prijatí objednávky vám zašleme potvrdzovací email so zhrnutím objednaného tovaru, kde si môžete skontrolovať vaše doručovacie údaje. V tomto emaile takisto nájdete pokyny k platbe. Číslo objednávky je variabilným symbolom pre platbu a na základe variabilného symbolu dochádza k automatickému párovanie platieb v našom systéme, snažte sa prosím uviesť do variabilného symbolu (VS) správne číslo objednávky. Tiež je nutné uviesť do poznámky Vaše meno.

Po prijatí platby na náš účet dôjde k expedícii vašej objednávky. Číslo účtu a dôležité pokyny pre platbu nájdete nižšie:

IBAN: CZ7320100000000022442344
BIC: FIOBCZPPXXX
Variabilný symbol: Číslo vašej objednávky